ВО ЖИВО ПРЕД СОБРАНИЕ: Протест против двојазичноста и спорот за името

 Breaking News

ВО ЖИВО ПРЕД СОБРАНИЕ: Протест против двојазичноста и спорот за името

ВО ЖИВО ПРЕД СОБРАНИЕ: Протест против двојазичноста и спорот за името
January 29
09:15 2018

Патриотските здруженија протестираат против двојазичноста и спорот за името.

Следете го видеото во живто превземено од Макфакс:

Related Articles