“Во Центар” – Колку ќе трае владата на Заев?

 Breaking News

“Во Центар” – Колку ќе трае владата на Заев?

“Во Центар” – Колку ќе трае владата на Заев?
November 06
09:38 2017

Синоќа беше емитувана новата епизода на емисијата “Во Центар” на тема “Колку ќе трае владата на Заев”. 

Гости беа новите градоначалници на Гостивар и Кавадарци, кои ја анализираа новата состојба во овие градови и како стигнале до градоначалничката фотеља.

Таравари раскажува и за тоа што е уништено во здравствениот систем во Македонија.

Митко Јанчев за емисијата “Во Центар” со Васко Ефтов анализира што се случувало пред денот на изборите, Митко за да го ослободат од полицијата се јавил кај претставник на власта, на високо ниво и тоа лично го информирал Зоран Заев со смс порака.

Гледајте ја емисијата:

Related Articles

0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Write a Comment