Вечерва Станија ги пушти гулабите на стори на Инстаграм (фото)

 Breaking News

Вечерва Станија ги пушти гулабите на стори на Инстаграм (фото)

Вечерва Станија ги пушти гулабите на стори на Инстаграм (фото)
December 15
22:56 2017

Распали старлетата Станија со нејзиниот нов iPhone X на Инстаграм.

Таа ги почести своите фанови со стори од нејзината соба и селфи со наочари.

Погледнете ги фотографиите:
Related Articles