Васко Ефтов испрати моќни пораки на фејсбук (18 фото)

 Breaking News

Васко Ефтов испрати моќни пораки на фејсбук (18 фото)

Васко Ефтов испрати моќни пораки на фејсбук (18 фото)
February 08
13:37 2018

Васко Ефтов во неговата фејсбук група „Васко Ефтов Фан Клуб“ на фејсбук напиша статус „Да ја спасиме Македонија!“.

Овој негов статус стана вирален и следеа низа коментари меѓу кои Васко Ефтов упати неколку реплики и пораки за македонците.

Еве ги пораките кои ги испрати Ефтов:

Васко Ефтов им реплицираше на своите фанови кои ги прочитаа неговите одговори:

Related Articles