Трета среќа: По два неуспеси, српската пејачка повторно бремена

 Breaking News

Трета среќа: По два неуспеси, српската пејачка повторно бремена

Трета среќа: По два неуспеси, српската пејачка повторно бремена
December 11
16:39 2017

Популарната Слаџа Вујичиќ е во благословена состојба, конечно и се исполни долго посакуваната желба.

– Слаџа и нејзиниот сопруг веќе некое врме се обидуваат да добијат дете, а сега конечно желбата им се исполни.

Таа е бремена и во моментов,и не постои по среќна жена од неа- рекол извор близок до нивното семејство за Пинк и додал:

-Само што дозна дека е бремена, па така ќе ги одржи сите закажани настапи се до нова година а посе тоа оди на трудничко- рекол тој.

Таа судбоносното „ДА“ го кажа минатата година, а веќе двапати имаше спонтани абортуси во кои го губеше бебето, но со помош на сопругот успеала да ги преброди тие тешки моменти.

Related Articles