Трета среќа: Лила кажа „Да“ на денот на вљубените? (фото)

 Breaking News

Трета среќа: Лила кажа „Да“ на денот на вљубените? (фото)

Трета среќа: Лила кажа „Да“ на денот на вљубените? (фото)
February 15
12:51 2018

Иако неколкупати досега кажа дека тешко би се одлучила повторно да заплови во брачните води, ТВ водителката Лила Филиповска по третпат во својот живот кажа „ДА“.

Имено, вчеравечер, денот на вљубените беше вистинската прилика за оној кој го освои нејзиното срце да и подари свршенички прстен и да и даде брачна понуда.

„Дали да кажам „да“, гласи описот на фотографијата на која таа се пофали со прстенот на нејзината рака, а пак бројните следбеници и посакаа среќа и кажаа дека штом прстенот е веќе на нејзината раката, тогаш сигурно ја прифатила понудата.

Related Articles