Српскиот актер на колена се прости од својот пријател Глоговац (фото)

 Breaking News

Српскиот актер на колена се прости од својот пријател Глоговац (фото)

Српскиот актер на колена се прости од својот пријател Глоговац (фото)
February 13
11:15 2018

Српскиот актер Сергеј Трифуновиќ денеска на колена се прости од својот колега Небојша Глоговац.

Неутешното семејство и многу актери му кажаа последно збогум.

Актерот почина по кратко и тешко боледување.

Related Articles