Сораја не знае кога и е доста: Излезе во фустан и покажа се (фото)

 Breaking News

Сораја не знае кога и е доста: Излезе во фустан и покажа се (фото)

Сораја не знае кога и е доста: Излезе во фустан и покажа се (фото)
February 21
00:20 2018

Сораја Вучелиќ со текот на времето носи се помалку и помалку облека, а неодамна се појави во едно казино каде што носи фустан кој не крие скоро ништо, туку напротив го открива нејзините бујни облини.

Освен што станува збор за минич со отворен грб и „деколте до папук“, фустанот има цеп кој открива се. Цепот е поврзан со ланци кој едвај успеваат да додржат да не испука.

? #dressby @jewelry_sequin_srb

A post shared by sorajavucelicsara (@vucelicsorajasara) on

Life is game ?????

A post shared by sorajavucelicsara (@vucelicsorajasara) on

❤?

A post shared by sorajavucelicsara (@vucelicsorajasara) on

????

A post shared by sorajavucelicsara (@vucelicsorajasara) on

Come and Play ?????❤?

A post shared by sorajavucelicsara (@vucelicsorajasara) on

Pocinjemo sa izvlacenjem vecerasnjih dobitnika ???????❤

A post shared by sorajavucelicsara (@vucelicsorajasara) on

Related Articles