Скандал во живо: Водителката Ивана го фати за пенисот колегата Владимир (ВИДЕО)

 Breaking News

Скандал во живо: Водителката Ивана го фати за пенисот колегата Владимир (ВИДЕО)

Скандал во живо: Водителката Ивана го фати за пенисот колегата Владимир (ВИДЕО)
December 04
20:05 2017

Во емисијата „Јас имам талент“ водителката Ивана навистиа има талент и тоа го покажа на дело.

Таа со десната рака го фати на својот колега Владимир неговиот…

Погледете го видеото:

Related Articles