Северина се пофали со првата фотографија од свадбената фотосесија!

 Breaking News

Северина се пофали со првата фотографија од свадбената фотосесија!

Северина се пофали со првата фотографија од свадбената фотосесија!
June 18
09:53 2016

Популарната Северина Којиќ редовно објавува фотографии на социјалните мрежи, а не се откажа од својата пракса ниту по свадбата.

severina500

Таа на својот фејсбук профил објави фотографија со сопругот Игор, под која напиша:

-Моите 20 прсти.1severina500

Related Articles