Селма Хајек се соблече во бикини: Вистинска бомба и на 52 години (ФОТО)

 Breaking News

Селма Хајек се соблече во бикини: Вистинска бомба и на 52 години (ФОТО)

Селма Хајек се соблече во бикини: Вистинска бомба и на 52 години (ФОТО)
January 03
11:49 2018

Познатата актерка Селма Хајек изгледа неверојатно во 51-та г одина од својот живот.

Таа пред неколку дена постави фотографија во бикини на својот Инстаграм профил, па предизвика бура од реакции.

 

Таа изгледа прекрасно, а фотографирана е на глисер, каде нормално во прв план е нејзиното тело

Го обожувам океанот”, напишала таа под фотографијата.

Фотката собра над 370.000 лајкови, а нејзиниот изглед го пофалиле

Related Articles