Секси маче учи да пука: Се соблече по бикини и ја зеде пушката (ВИДЕО)

 Breaking News

Секси маче учи да пука: Се соблече по бикини и ја зеде пушката (ВИДЕО)

June 24
12:03 2016
И покрај тоа што оваа постапка е опасна, ретко кој се сети на тоа покрај овие облини
 Секси бринета во сини бикини лежи на плажа со пушка AR-15. Ова оружје важи за едно од најпопуларните во Америка. Таа на ова видео вежба пукање и ракување со оружје. Откако излезе оваа снимка, реакциите беа бурни, посилниот пол полуде по овие две и пол минути. Многумина коментираа дали таа ја погодила метата.

Related Articles