СЕ РАЗНЕСЕ СЕБЕ СИ И ДРУГАРИТЕ: Џихадист правеше селфи и експлодира (ВИДЕО)

 Breaking News

СЕ РАЗНЕСЕ СЕБЕ СИ И ДРУГАРИТЕ: Џихадист правеше селфи и експлодира (ВИДЕО)

September 16
22:51 2016

Припадник на џихадистите од Сирија правел селфи за време на една седенка со другарите, а потоа му експлодирал телефонот.

Припадниците на бунтовничката група во Сирија се собрале на една седенка каде уживале во една опуштена и распеана атмосфера.

Еден од нив сакал да го овековечи моментот, па се обидел на направи селфи со својот мобилен телефеон.

Во тој момент се случила експлозија.

Целата сцена ја снимил некој кој седел од спротивната страна од несреќникот што го предизвикал целиот хаос.

На видеото кое следи не се гледа колку припадници на ИД настрадале или биле повредени при оваа експлозија.

Related Articles