Се мажи за најпосакуваниот турски ерген – погледнете ја моминската на Неџла (ФОТО)

 Breaking News

Се мажи за најпосакуваниот турски ерген – погледнете ја моминската на Неџла (ФОТО)

Се мажи за најпосакуваниот турски ерген – погледнете ја моминската на Неџла (ФОТО)
June 28
18:55 2017

Неџла од “Кога лисјата паѓаат” за ва дена се мажи за Бали Бег или најпосакуваниот ерген во Турција. Таа правеше моминска вечер, а еве и како изгледаше:

A post shared by Fahriye Evcen (@evcenf) on

Двојката одлучи својата повеќегодишна љубов да ја круниса со брак, а тоа ќе го направат на 29-ти јуни во резиденцијата на заеднички пријател која се наоѓа во најубавиот дел на Истанбул со поглед на Босфорот.

A post shared by Fahriye Evcen (@evcenf) on

Инаки, Бурак и Фахрие се обидоа да ги сокријат деталите, но сепак медиумите вешто откриваат се.

Related Articles