Сандра Африка откри од кого навистина ја добила скапоцената јахта (ВИДЕО)

 Breaking News

Сандра Африка откри од кого навистина ја добила скапоцената јахта (ВИДЕО)

September 07
20:59 2016

Сексипилната Сандра Африка која ги сруши сите рекорди на посетеност ова лето на црногорското приморје, убедливо е најангажираната пејачка од Србија.

Популарната „татина маза“, верувале или не, има закажани настапи се до крајот на годината, а уште сега и знае каде ќе ја прослави 2017 година.

hqdefault

Related Articles