Пупките во центар под белата маичка: Кога Дара Бубамара вежба зумба без градник! (ФОТО)

 Breaking News

Пупките во центар под белата маичка: Кога Дара Бубамара вежба зумба без градник! (ФОТО)

Пупките во центар под белата маичка: Кога Дара Бубамара вежба зумба без градник! (ФОТО)
September 28
10:08 2017

Дара Бубамара реши активно да започне со вежбање, а како дисциплина ја избра зумбата.

По тој повод се облече во спортска гардероба, но дури и во таква кежуал варијанта, Дара умее да провоцира. 

Па така, под белата тенка маичка не облече градник и ги распушти големите гради од кои пупките се издвоија во фокус.

Активноста на денот секако ја сподели на социјалните мрежи и ги возбуди следбениците од посилниот пол. 

За разлика од своите колешки Дара не многу води сметка за вишокот, туку напротив знае да го истакне најдобро што може. 

Очигледно решила да го смени ова и да ослободи дел од раскошот со егзотичната зумба.

Related Articles