Прва фотографија- еве со кого Лукас го поминува времето во Охрид (ФОТО)

 Breaking News

Прва фотографија- еве со кого Лукас го поминува времето во Охрид (ФОТО)

Прва фотографија- еве со кого Лукас го поминува времето во Охрид (ФОТО)
August 05
17:11 2017

Аца Лукас кој повеќе од еден месец е во Црна Гора каде однапред има закажани настапи за цел месец, деновиве е во Охрид.

За тоа време, Аца фановите на Инстаграм ги радува со по некоја фотографија од настапите или видеа.

Меѓутоа сега отиде чекор подалеку и по прв пат покажа што прави кога не настапува и со кого се дружи. Иако многумина мислеа дека поминува време со Соња на која и уплати сместување во луксузен комплекс, тоа не е вистина.

 

Related Articles