Прилепското девојче посекси од било кога: Елена Јовческа со супер жешка фотосесија

 Breaking News

Прилепското девојче посекси од било кога: Елена Јовческа со супер жешка фотосесија

Прилепското девојче посекси од било кога: Елена Јовческа со супер жешка фотосесија
November 17
22:51 2017

Прилепската фолк пејачка Елена Јовческа одново ги изненади своите фанови. Нејзините најнови фотографии кои се дело на фотографот Дарио Јанковиќ, наидоа на низа позитивни рекации и комплименти за нејзиниот прекрасен изглед.

 

Фејсбук фото

Фото Елена фејсбук

Related Articles

0 Comments

No Comments Yet!

There are no comments at the moment, do you want to add one?

Write a comment

Write a Comment