Поповиќ ја крена Крлеуша на раменици, а потоа се случи нешто неочекувано (видео)

 Breaking News

Поповиќ ја крена Крлеуша на раменици, а потоа се случи нешто неочекувано (видео)

Поповиќ ја крена Крлеуша на раменици, а потоа се случи нешто неочекувано (видео)
December 29
13:13 2017

Жирито повторно направи шоу во „Ѕвездите на Гранд“, овој пат во главна улога се најдоа Јелена Карлеуша и Саша Поповиќ.

Имено, директорот на „Гранд“ продукција во еден момент излегол на сцена со популарната пеачка, ја ставил на рамена и ја дигнал во вис.

Публиката паднала во транс, станала од своите столчиња и им аплаудирала, како и останатите од жирито.

Инаку да потсетиме, вакво нешто Саша Поповиќ своевремено го извел и со Лепа Брена…

Во тек на еден настап, а еве ако Саша Поповиќ и Јелена Карлеуша изгледаа сега во „Ѕвездите на Гранд“.

Погледнете ги двете видеа:

 

Она од што многумина се изненадија е тоа дека Карлеуша откако ја дигнал во вис Поповиќ започнала да игра, погледнете.

Related Articles