Погледнете ја една од најзгодните албанки гола на плажа (ВИДЕО)

 Breaking News

Погледнете ја една од најзгодните албанки гола на плажа (ВИДЕО)

June 21
10:42 2016

Сексапилната пејачка ги покажа голите гради на плажа и ги воодушеви мажите.

Познатата пејачка Рита Ора на плажа во Малибу, Калифорнија позирала пред објективот на познатиот фотограф, кога без трошка срам ги открила своите голи гради и ги фрлила мажите во „транс“.

Британската пејачка накратко се нашла во улога на супермодел, а минувачите можеле да уживаат во убавата глетка.

За потребите на снимањето, Рита без трошка срам ја соблекла јакната и ги открила своите разголени гради.

Related Articles