Pacпали и Бени Шаќири: Ја се пентерев онде пред влада-сите на poбија, Зоране мораш да апсиш

 Breaking News

Pacпали и Бени Шаќири: Ја се пентерев онде пред влада-сите на poбија, Зоране мораш да апсиш

Pacпали и Бени Шаќири: Ја се пентерев онде пред влада-сите на poбија, Зоране мораш да апсиш
August 11
22:37 2019

Фронтменот на групата Нон Стоп, еден од најпознатите урбани ликови во Скопје Бени Шаќири, со свој став се јави на социјалните мрежи, повикувајќи го Зоран Заев да почне да aпcи, јавува Република. Ваквата реакција на Шаќири доаѓа по трите снимки на кои се слуша како Бојан Јовановски – Боки13 зема милион евра pekeт од бизинисменот Орце Камчев, а според Јовановски, во активноста е замешана и Катица Јанева но и Зоран Заев. Еве го неговиот коментар на твитер:

Related Articles