Невидено до сега: Марјана Станојковска во жолти бикини покрај палми (фото)

 Breaking News

Невидено до сега: Марјана Станојковска во жолти бикини покрај палми (фото)

Невидено до сега: Марјана Станојковска во жолти бикини покрај палми (фото)
October 20
15:46 2017

Марјана Станојковска денеска своите фанови ги изненади со нови фотографии каде е облечена во жолто бикини.

Погледнете ги фотографиите во продолжение и дали ќе успеете да ги забележите палмите и базенот во позадина?

Фотографии на Марјана Станојковска од фејсбук:

Марјана за секоја фотографија си користеше и хаштаг…

#BoomChickaBoom

#HideAndSeek

#SlightlyBitter

#StillSummerVibesHere

#JumpingIntoTheWeekend

Ова се новите фотографии, еве и една популарна од 2016 година:

Related Articles