Невеста од Битола „растури“ на тапани, па зема и бакшиш (ВИДЕО)

 Breaking News

Невеста од Битола „растури“ на тапани, па зема и бакшиш (ВИДЕО)

Невеста од Битола „растури“ на тапани, па зема и бакшиш (ВИДЕО)
November 05
15:06 2016

Весело, маестрално и урнебесно. Вака невеста од Битола им го украде бакшишот на музичарите на свадба.

Станува збор за Дијана Трајковски која по завршувањето на средното музичко училиште заминува во Австралија, каде воедно и го довршува високото музичко образование.

Таа растури со тапаните па доби и пари.

Related Articles