Неверојатна трансформација: Ја нарекувале “најгрдата невеста на светот” – погледнете како изгледа денес

 Breaking News

Неверојатна трансформација: Ја нарекувале “најгрдата невеста на светот” – погледнете како изгледа денес

Неверојатна трансформација: Ја нарекувале “најгрдата невеста на светот” – погледнете како изгледа денес
August 29
21:38 2017

Кога оваа Русинка се венчала пред шест години, а фотографиите од нејзината венчавка протекле во јавност, цел свет ја навредувал на сметка на нејзиниот физички изглед.

Ја нарекувале “најгрдата невеста на светот” по што се нижеле бројни навредливи коментари и на социјалните мрежи. Кога ваквата бура околу заедничките фотографии од венчавката стивнала, парот едноставно “исчезнал” во преградието на Москва.

Минатата година, новинар во Русија бил во потрага по вести кога се сетил на приказната за оваа невеста. Тој успеал да ја најде и останал потполно шокирал од она што го видел – таа била сосема друга личност.

Физичката трансформација била неверојатна.

 

За шест години, Русинката успеала да ослабне благодарение на строги диети и вежбање, но и со помош на липосукција. Надградбата на коса, силиконите и естетските корекции на лицето потполно ја промениле, а таа сега изгледа повеќе од одлично.

Related Articles