„Не можам да поверувам колку си бедна“: Карлеуша плукаше по Северина, интернет полуде!

 Breaking News

„Не можам да поверувам колку си бедна“: Карлеуша плукаше по Северина, интернет полуде!

„Не можам да поверувам колку си бедна“: Карлеуша плукаше по Северина, интернет полуде!
June 25
16:26 2016

Откако Северина најавила дека ќе сними дует со МЦ Сајси, реагираше Јелена Карлеуша која тврди дека Северина од нејзе ја украла заедничката нумера со Сајси, а потоа преку својот Твитер профил упати погрдни зборови за хрватската пејачка.

се3 се2 се1

Related Articles