НАЈБРУТАЛНАТА ПРАЗНИЧНА ШЕГА: Сестрата му подари клучеви од Мерцедес, но неговата среќа кратко траеше (Видео)

 Breaking News

НАЈБРУТАЛНАТА ПРАЗНИЧНА ШЕГА: Сестрата му подари клучеви од Мерцедес, но неговата среќа кратко траеше (Видео)

НАЈБРУТАЛНАТА ПРАЗНИЧНА ШЕГА: Сестрата му подари клучеви од Мерцедес, но неговата среќа кратко траеше (Видео)
December 27
23:18 2017

Антонија Брн од Велика Британија, на својот брат за Божиќ му приреди изненадување кое долго ќе го памети. За да биде полоша ситуацијата, видеото го прегледале илјадници луѓе.

Таа на својот Фејсбук профил објавила видео како нејзиниот брат Вилијам го отвара божиќниот подарок.

Момчето полека ја отвара малата кутија, а во еден момент прекинува, не може да верува. Тој беше шокиран од она што го виде.

Но погледнете што ќе се случи на крајот:

When your brother thinks he has a Mercedes Benz but really just has a new lighter for his smoking habit ???

Posted by Antonia Byrne on Montag, 25. Dezember 2017

Related Articles