Мухамед Зеќири со фејсбук порака до Мицковски и Груевски

 Breaking News

Мухамед Зеќири со фејсбук порака до Мицковски и Груевски

Мухамед Зеќири со фејсбук порака до Мицковски и Груевски
February 21
20:33 2019

Пратеникот од редовите на СДСМ, Мухамед Зеќири преку својот Фејсбук се обрати на Христијан Мицкоски. Eве што тој напиша:

Related Articles