Марјана Станојковска уловена на плажа под туш – празник за очи (ФОТО)

 Breaking News

Марјана Станојковска уловена на плажа под туш – празник за очи (ФОТО)

Марјана Станојковска уловена на плажа под туш – празник за очи (ФОТО)
August 27
15:57 2016
Познатата водителка од година на година изгледа сè посекси
На фотографиите Марјана е „фатена“ во моментот кога се тушира, меѓутоа, и овој пат во преден план е нејзиното извајано тело.ма3 ма2 ма1
На е-поштата на Телеграф.мк пристигнаа неколку папарацо-фотографии од една од нашите најубави водителки – Марјана Станојковска, на кои е „уловена“ како ужива на една грчка плажа.
Ова е само уште еден доказ дека на познатата водителка ѝ нема конкуренција на нашата естрада.

Related Articles