Македонците и приредија несекојдневно изненадување на Северина (фото)

 Breaking News

Македонците и приредија несекојдневно изненадување на Северина (фото)

Македонците и приредија несекојдневно изненадување на Северина (фото)
September 12
08:24 2017

Пејачката Северина Коиќ, доживеа несекојдневно изненадување при гостување во Македонија. 

Имено Северина доби лубеница на која е изрезбан нејзиниот лик.

Северина беше воодушевена од овој гест па објави фотографија на својот Инстаграм профил и напиша “Kult (s)ličnosti”

Related Articles