Лила позира во Шпанија, а Сашко Коцев и постави незгодно прашање! (ФОТО)

 Breaking News

Лила позира во Шпанија, а Сашко Коцев и постави незгодно прашање! (ФОТО)

Лила позира во Шпанија, а Сашко Коцев и постави незгодно прашање! (ФОТО)
August 05
13:43 2017

Познатата ТВ водителка Лила Стојановска во моментов е на одмор во Шпанија, а не пропушта ден да ги почести фановите со некоја фотографија од таму.

Таа вчера објави фотографија од нејзината прошетка на дожд, а вниманието му го привлече и на актерот Сашко Коцев кој одлучи да ѝ постави непријатно прашање:

Related Articles