Корни Кардашијан ја промовира диетата соблекувајќи се гола

 Breaking News

Корни Кардашијан ја промовира диетата соблекувајќи се гола

Корни Кардашијан ја промовира диетата соблекувајќи се гола
January 11
15:42 2018

Старлетата Кортни Кардашијан е на диета неколку дена по новата година.

Со цел да привлече што повеќе можни следбеници, таа одлучи да го покаже своето тело „како од мајка роден”.

Нејзиното неверојатно тело едноставно го прегрна. И тоа беше сè, и во рекордно време, Корнени доби речиси 1,9 милиони лајкови.

Имено, Кортни решила да биде на диета веднаш по празниците, и таа ја спроведе својата исхрана со шек и протеини.

Кортни сака да го доведе своето тело до совршенство.

Related Articles