Ќерката на Жељко Јоксимовиќ добила понуда која не може да ја одбие (ФОТО)

 Breaking News

Ќерката на Жељко Јоксимовиќ добила понуда која не може да ја одбие (ФОТО)

Ќерката на Жељко Јоксимовиќ добила понуда која не може да ја одбие (ФОТО)
December 22
23:01 2017

Ќерката на српскиот пејач Жељко Јоксимовиќ, убавата Мина, добила понуда од Холивуд да сними песна за еден филм.

„Она кога баш тебе ќе те повикаат да пееш за холивудски филм. Фала му на Господ што таквите луѓе го препознаваат мојот талент.

Неописива среќа“ напишала покрај фотографијата на меилот кој го добила од тимот на IMAscor.

Мина дипломирала на Факултетот за музички уметности во Белград, а љубовта кон музиката ја наследила од славниот татко.

22. годишната Мина, е ќерка на Жељко од првиот брак, а српските медиуми често ја нарекуваат една од најубавите Србинки.

Дека таа титула и ласка покажуваат и големиот број провокативни фотографии кои често ги објавува на социјалните мрежи.

22. годишната Мина, е ќерка на Жељко од првиот брак, а српските медиуми често ја нарекуваат една од најубавите Србинки. Дека таа титула и ласка покажуваат и големиот број провокативни фотографии кои често ги објавува на социјалните мрежи.

Related Articles