Ќерката на Цеца се качи на маса, со песна го прослави роденденот на својот брат во Копаоник (видео)

 Breaking News

Ќерката на Цеца се качи на маса, со песна го прослави роденденот на својот брат во Копаоник (видео)

Ќерката на Цеца се качи на маса, со песна го прослави роденденот на својот брат во Копаоник (видео)
December 11
22:37 2017

Синот на пејачката Светлана Ражнатовиќ, вчера наполни 21 година. Заедно со своето друштво на Копаоник го прославил својот роденден.

Неговата сестра Анастасија не се одвојувала од нејзиниот брат, а кога сите малку се опуштиле таа запеала.

Сите пееле и се веселеле, а Анастасија во еден момент се качила и на маса.

A post shared by В Р (@vexraz96) on

Погледнете ја целата атмосфера:

A post shared by В Р (@vexraz96) on

A post shared by В Р (@vexraz96) on

И после неколку флаши виски, следуваа уште неколку видеа прикачени на Инстаграм:

A post shared by В Р (@vexraz96) on

Имаше и забава со торта:

A post shared by В Р (@vexraz96) on

И повторно гласот на Анастасија:

A post shared by В Р (@vexraz96) on

Related Articles