Ја соблече наметката и ги остави сите со подзината уста (видео)

 Breaking News

Ја соблече наметката и ги остави сите со подзината уста (видео)

Ја соблече наметката и ги остави сите со подзината уста (видео)
February 19
14:02 2018

Натпреварувачката, Ирина Шевченко, која настапи на музичкото шоу „Грузија има талент “ е една од најатрактивните жени кои се појавиле на екраните.

Таа на сцената се појави најпрво во долга затворена наметка, но откако ја соблече настана невиден пресврт.

Имено лицата на членовите во жирито драстично се променија.

Погледнете што умее да прави Ирина со своето тело.

Related Articles