ХОРОР ВИДЕО: Пламените јазици на 5 метри од снимателот – Прилеп го загуби еден од најубавите локали

 Breaking News

ХОРОР ВИДЕО: Пламените јазици на 5 метри од снимателот – Прилеп го загуби еден од најубавите локали

ХОРОР ВИДЕО: Пламените јазици на 5 метри од снимателот – Прилеп го загуби еден од најубавите локали
December 31
12:45 2017

Вистински ХОРОР се случувал синоќа околу 3:33 часот во центарот на Прилеп, кога избувнал пожарот во кафулето „Галери хаус паб“.

Локалот важеше за еден од најубавите во градот и беше редовно исполнет со гости.

Полицијата трага по непознатото лице кои со запалива течност го подметнал пожарот и според првичните информации било забележано од безбедносните камери.

За неполн час пожарот бил изгаснат, а допрва ќе се проценува причинетата штета која, првично се проценува на над 200 000 евра.

Видеото во продолжение е вистински ХОРОР

Related Articles