Хорор: Кумановец силувал 13-годишно девојче

 Breaking News

Хорор: Кумановец силувал 13-годишно девојче

Хорор: Кумановец силувал 13-годишно девојче
October 06
21:52 2017

СВР Куманово поднесе кривична пријава против Б.Ф. (21) од Куманово, поради постоење основи на сомнение за сторено кривично дело “полов напад врз малолетник кој не наполнил 14 години“.

Пријавениот, во претпладневните часови на 19 минатиот месец, во неговата семејна куќа во Куманово, извршил полов напад на 13 годишно девојче.

Related Articles