Хит фотографија: Ким Кардашијан се сликаше гола (ФОТО)

 Breaking News

Хит фотографија: Ким Кардашијан се сликаше гола (ФОТО)

Хит фотографија: Ким Кардашијан се сликаше гола (ФОТО)
December 14
12:28 2017

Ким Кардашијан секогаш наоѓа начин како да го привлече вниманието на јавноста.

Таа овој пат објави фотографија од снимањето на кампањата за нејзините последни производи од линијата за убавина „KKW Beauty“.

На фотографијата Ким позира речиси гола, а телото ѝ е прекирено со светки во златна боја.

Погледнете ја популарната фотографија:

Related Articles