Груевски: Вистинскиот борец, младиот Марко е во добра состојба и одлично расположение (ФОТО)

 Breaking News

Груевски: Вистинскиот борец, младиот Марко е во добра состојба и одлично расположение (ФОТО)

Груевски: Вистинскиот борец, младиот Марко е во добра состојба и одлично расположение (ФОТО)
September 05
21:03 2017

„Марко беше во право дека успеал да го засени пресот на Заев пласиран кај некои провладини медиуми за 100 дена влада каде што не слушнавме ниту еден проект. На прес конференцијата не приметив, но потоа лично се уверив, вистинскиот борец, младиот Марко е во добра состојба и одлично расположение. Одиме напред заедно во нови победи! #УМС #Силна #Победа“ напиша Никола Груевски на својот фејсбук профил, каде објави и неколку фотографии од друбата со Марко.

 

Related Articles