Гордана Силјановска: Го бојкотирав референдумот на 30.9.2018

 Breaking News

Гордана Силјановска: Го бојкотирав референдумот на 30.9.2018

Гордана Силјановска: Го бојкотирав референдумот на 30.9.2018
February 17
16:32 2019

И јас бојкотирав не сакам да легитимирам нешто што е не уставно и не законско, вели професорката Гордана Силјановска Давкова, погледнете го видеото:

Related Articles