ГО ЗАПАЛИ ИНТЕРНЕТОТ – Оваа снимка на Путин е ХИТ!(ВИДЕО)

 Breaking News

ГО ЗАПАЛИ ИНТЕРНЕТОТ – Оваа снимка на Путин е ХИТ!(ВИДЕО)

ГО ЗАПАЛИ ИНТЕРНЕТОТ – Оваа снимка на Путин е ХИТ!(ВИДЕО)
November 27
12:34 2017

Претседателот на Русија, Владимир Путин е познат по тоа што не се плаши од својот нардон и излегува помеѓу луѓе без страв за својата безбедност.

Па така на улица знае да им пријде на војниците и да се фотографира со нив, а хит на интернет беше снимката кога сретна невеста и веднаш застана помеѓу нив, затоа што сите сакаат селфи со Путин.

Насмевката на лицето на Путин доволно зборува колку тој ужива кога е помеѓу својот народ.

Ова видео е снимено кога шефот Кремљ излегол со другарите во бар, мирно и опуштено.

Related Articles