ФОТО: Тој има 69, таа 29 години – нивниот бакнеж на Греми предизвика жестоки коментари

 Breaking News

ФОТО: Тој има 69, таа 29 години – нивниот бакнеж на Греми предизвика жестоки коментари

ФОТО: Тој има 69, таа 29 години – нивниот бакнеж на Греми предизвика жестоки коментари
January 29
15:48 2018

Љубовта меѓу Стивен Тајлер и неговата 40 години помлада девојка, Ејми Ем Престон од ден на ден очигледно е се посилна, а тоа го покажаа и на доделувањето на Греми наградите.

Двајцата на црвениот тепих разменуваа нежности покажувајќи се колку заљубени.

Сепак разликата во години секогаш предизвикува контроверзии, па така и овој пат има лавина коментари дека тој е за неа е „старец“, но и коментари кои велат дека него му одговара позрела жена.

Очигледно ваквите коментари нив не ги интересираат. Тие и натаму се среќни и задоволни.

Ејми и Стивен се „смувале“ во 2012 година, додека таа му била лична асистентка. Фронтменот на „Аеросмит“ ја верил по година ипол врска.

Related Articles