ФОТО: „Српската премиерка стана татко“ – Џамбазов со урнебесен коментар

 Breaking News

ФОТО: „Српската премиерка стана татко“ – Џамбазов со урнебесен коментар

ФОТО: „Српската премиерка стана татко“ – Џамбазов со урнебесен коментар
February 21
17:35 2019

Вчера од кабинетот на српската премиерка Ана Брнабиќ соопштија дека нејзината партнерка, убавата докторка Ѓурѓевиќ се породила, дека на свет донела машко дете и дека породувањето поминало во најдобар ред. Оттаму велат дека детето ќе се вика Игор. Нашиот шоумен Игор Џамбазов, не додржа и оваа вест ја искоментира на свој начин. -Денес во Белград се породи Милица Ѓурѓиќ, партнерката на Ана Брнабиќ. И официјално, српската премиерка стана татко – напиша Игор во опис на фотографијата од премиерката и нејзината партнерка.

Related Articles