Фото: Ова е синот кој 15 пати му зари нож на татка си – детали за крвавиот настан во Србија

 Breaking News

Фото: Ова е синот кој 15 пати му зари нож на татка си – детали за крвавиот настан во Србија

Фото: Ова е синот кој 15 пати му зари нож на татка си – детали за крвавиот настан во Србија
February 07
10:03 2018

30-годишниот Радош Љубимиќ е осуден дека вчера во центарот на белград со 15 убоди од нож го убил својот татко.

Се работи за 79-годишниот Бранимир кој бил 15 пати прободен во грбот и градите.

Синот на убиениот е веднаш приведен.

Related Articles