Џенифер Лопез на концерт во Мајами го носеше сонцето од Кутлеш? (фото)

 Breaking News

Џенифер Лопез на концерт во Мајами го носеше сонцето од Кутлеш? (фото)

Џенифер Лопез на концерт во Мајами го носеше сонцето од Кутлеш? (фото)
February 18
15:47 2018

Познатата мега ѕвезда, Џенифер Лопез, на својот твитер профил објави слики од концертот во Мајами.

Многумина забележаа дека Џенифер како дел од костумот носи појас со сонцето од Кутлеш, односно сонце со 16 краци.

Дали на овој начин сакаше да им покаже на Македонците во Мајами дека ги поддржува и почитува, останува само да нагаѓаме.

Погледнете ги фотографиите:

Related Articles