Девојката од Деспасито е бомба – покажа како вежба во теретана (видео)

 Breaking News

Девојката од Деспасито е бомба – покажа како вежба во теретана (видео)

Девојката од Деспасито е бомба – покажа како вежба во теретана (видео)
October 12
19:20 2017

Зулејка од Деспасито на својот Инстаграм профил објавила две видеа на кои открива како изгледа нејзиниот тренинг.

A post shared by Zuleyka Rivera (@zuleykarivera) on

Pero ven acá!!!! Cuál es el maltrato??? Te andas buscando uno ? ???? well done today by @marcoslopezfit

A post shared by Zuleyka Rivera (@zuleykarivera) on

A post shared by Zuleyka Rivera (@zuleykarivera) on

 

Related Articles