Забава

 Breaking News

Фејсбук статус на оженет скопјанин: Жално е да се гледа однесувањето на малолетните девојки по ноќните клубови низ градот

    Фејсбук статус на оженет скопјанин: Жално е да се гледа однесувањето на малолетните девојки по ноќните клубови низ градот

„”ФБ статус на оженет скопјанин: Жално е да се гледа однесувањето на малолетните девојки по ноќните клубови низ градот” А шо барал и шо очекувал ожентиот скопјанец по ноќните клубови,

Read Full Article

ГЕНИЈАЛЕН ТРИК: Еве што треба да направите за стаклата во автомобилот да бидат секогаш чисти

    ГЕНИЈАЛЕН ТРИК: Еве што треба да направите за стаклата во автомобилот да бидат секогаш чисти

Постојано ги бришете, а секогаш се замаглени. За среќа, постојат неколку трикови кои дефинитивно ќе ви помогнат. Не може да биде поедноставно – ставете пена за бричење и добро избришете

Read Full Article

На рендгенот на аеродром забелжале женска силуета: Не можеле да веруваат кога дознале за што се работи

    На рендгенот на аеродром забелжале женска силуета: Не можеле да веруваат кога дознале за што се работи

На аеродром во Кина се случил бизарен инцидент кога жена влегла во рендгенскиот уред, како не би ја испуштила својата торба. Обезбдеувањето задолжено за преглед на товарот, се шокирало кога

Read Full Article

39 ГОДИНИ ЗА ДЕНОТ НА ВЉУБЕНИТЕ И КУПУВАЛ ИСТ ПОДАРОК: Секој пат се воодушевувала, но сега се се промени (Видео)

    39 ГОДИНИ ЗА ДЕНОТ НА ВЉУБЕНИТЕ И КУПУВАЛ ИСТ ПОДАРОК: Секој пат се воодушевувала, но сега се се промени (Видео)

Рон и Дона се во брак 39 години и секоја година за “Денот на вљубените” Рон на својата драга и купува темно чоколадо. Кога прв пат и купил подарок, продавачот

Read Full Article

Интервју со Влатко Лозаноски: Не застанувам тука – Имам веќе снимено неколку нумери кои треба да излезат во јавноста многу брзо

  Интервју со Влатко Лозаноски: Не застанувам тука – Имам веќе снимено неколку нумери кои треба да излезат во јавноста многу брзо

После мала пауза слушаме твоја нова песна „Камо тебе да те имам“, кој е тимот што работеше на оваа нумера?

Read Full Article

Одговорот на овој Македонец за Валентајн стана хит – ќе се смеете цел ден (Видео)

  Одговорот на овој Македонец за Валентајн стана хит – ќе се смеете цел ден (Видео)

Свети Трифун или Свети Валентин кој празник повеќе го славите? Одговорот на ова момче е урнебес, старо но вреди да

Read Full Article

ИНИЦИЈАТИВА ВО АБЕРДИН: Мачорот Батонс кандидат за ректор на престижниот универзитет

  ИНИЦИЈАТИВА ВО АБЕРДИН: Мачорот Батонс кандидат за ректор на престижниот универзитет

Група студенти од Универзитетот во Абердин, Шкотска, започнале кампања за мачорот Батонс да биде нивниот претставник. Алекс Китер (21), студент

Read Full Article

Поради оваа згодна професорка сите доаѓаат на часови (Видео)

  Поради оваа згодна професорка сите доаѓаат на часови (Видео)

Таа е професорка и поради неа многу ученици редовно посетуваат настава. Станува збор за белорусинката Оксана Невеселаја чија снимка кружи

Read Full Article

ХИТ НА ИНТЕРНЕТ: Оваа мачка се заљуби во својата греалка – слатко ќе ве насмее

  ХИТ НА ИНТЕРНЕТ: Оваа мачка се заљуби во својата греалка – слатко ќе ве насмее

ЗИмата носи ниски температури и ладно време. Сите се обидуваат да се згреат колку што можат и да избегнуваат излегување

Read Full Article

Мачка стана почесен градоначалник на град во Аљаска

  Мачка стана почесен градоначалник на град во Аљаска

Мачка веќе 15 години е почесен градоначалник на град во Аљаска. Мачорот Стобс бил избран за почесен градоначалник на градот

Read Full Article

НОВО