Забава

 Breaking News

Згодна полицајка апси во бикини (ФОТО)

    Згодна полицајка апси во бикини (ФОТО)

Кога шведската полицајка Микаела Келнер на инстаграм објави фотографија од своето прво апсење каде што таа е облечена во бикини, фотографијата за еден час се прошири неверојатно брзо по социјалните мрежи.

Read Full Article

Комедија на бензинска: Погледнете што можете да сретнете во Гевгелија

    Комедија на бензинска: Погледнете што можете да сретнете во Гевгелија

На страната на „Ѕидот на сообраќајниот срам“ пронајдовме фотографија која го насмеа Интернетот. На фотографијата се гледа како двајца мажи ставаат гориво на бензинска, но тоа немаше да биде ништо

Read Full Article

Бракоразводна парницa (ВИЦ)

    Бракоразводна парницa (ВИЦ)

Бракоразводна парница: Жената: – Дете ќе остани со мене, секако не е твое! Мажот: – Ами, не е ни твое! Жената: – Како така не е мое ?!? Мажот: –

Read Full Article

НЕВЕРОЈАТНА ДРАМА ЗА МАЈЧИНИОТ ИНСТИКТ: Мајка стаорец го спасува своето мало од змиска уста

    НЕВЕРОЈАТНА ДРАМА ЗА МАЈЧИНИОТ ИНСТИКТ: Мајка стаорец го спасува своето мало од змиска уста

Мајчиниот инстинкт е огромен. Таа знае како треба да ги охрабри своите деца, да ги одгледа, да ги згрее и да им ја даде потребната љубов. Пред се таа знае

Read Full Article

White Sensation Beach Festival на 28-ми јули во Преспа

  White Sensation Beach Festival на 28-ми јули во Преспа

Огромно задоволствo ни е да ви го најавиме второто издание на најголемото, најспектакуларното музичко шоу, кое во 2015 за прв

Read Full Article

Дојди да имаме еротска масажа за време на Европското првенство 2016 (оглас)

  Дојди да имаме еротска масажа за време на Европското првенство 2016 (оглас)

Девојка од Нови Сад на специјализирана страница преку оглас нуди сексуални услуги (еротска масажа) со гледање на фудбалски натпревари на

Read Full Article

Кога ќе ја слушнеш омилената хит песна

  Кога ќе ја слушнеш омилената хит песна
Read Full Article

Енрике: Ти благодарам, Македонијо! Сакам да се преселам во Скопје (ВИДЕО+ФОТО)

  Енрике: Ти благодарам, Македонијо! Сакам да се преселам во Скопје (ВИДЕО+ФОТО)

– Ти благодарам, Македонијо. Сакам да се преселам во Скопје – рече Енрике. Шпанскиот заводник Енрике Иглесијас на македонски јазик

Read Full Article

Шок за очи! Сораја ги запрепасти фановите со крупен кадар од задникот!

  Шок за очи! Сораја ги запрепасти фановите со крупен кадар од задникот!

Провокативните и разголени фотографии не се некое изненадување за српската старлета Сораја, а деновиве таа наиде на критики од медиумите

Read Full Article

Заработила повеќе од еден милион долари како спонзоруша

  Заработила повеќе од еден милион долари како спонзоруша

Нина Петерсон заработила повеќе од еден милион долари како спонзоруша, а сега решила отворено да зборува за тоа. Таа има

Read Full Article

НОВО