ВИДЕО

 Breaking News

Видео – снимен моментот кога се нападнати со шипки полицајците во Тетово – двајца се потешко повредени

    Видео – снимен моментот кога се нападнати со шипки полицајците во Тетово – двајца се потешко повредени

Со камера од автомобил случаен граѓанин успеал да го сними моментот кога осомничените даваат отпор при апсењето и со шипки започнуваат да удираат по службените лица, четворица полицајци се повредени

Read Full Article

ВИ ТРЕБА МОТИВАЦИЈА ЗА ВЕЖБАЊЕ? ПОГЛЕДНЕТЕ ГО ВИДЕОВО!

    ВИ ТРЕБА МОТИВАЦИЈА ЗА ВЕЖБАЊЕ? ПОГЛЕДНЕТЕ ГО ВИДЕОВО!

Доколку ви треба мотивација за вежбање слободно можете да го погледнете ова видео па сами одлучете дали ќе вежбате или не…

Read Full Article

КИНЕСКИ МАФИЈАШ ИЗЛЕЗЕ НА СЛОБОДА: Неговото славење не траеше долго (ВИДЕО)

    КИНЕСКИ МАФИЈАШ ИЗЛЕЗЕ НА СЛОБОДА: Неговото славење не траеше долго (ВИДЕО)

Она што се случи на забавата по повод неговото излегување од затвор експресно го врати зад решетки  Ченг Јуза, 52-годишниот озлогласен мафијаш од Кина, експресно се врати зад решетки, по

Read Full Article

Еве како се работи во Германија

    Еве како се работи во Германија

Погледнете го видеото и дознајте како се работи во Германија:  

Read Full Article

Неверојатна желба за живот: Роден без нозе, побегнал од Сирија, а сега ги тренира бегалците

  Неверојатна желба за живот: Роден без нозе, побегнал од Сирија, а сега ги тренира бегалците

Абдула, исто така познат како Белинд или “високо место” на курдски јазик, е еден од бегалците кои живеат во ирачкиот

Read Full Article

Професионалец покажува како ги крадат скапите BMW X6-ки кои имаат сигурна брава

  Професионалец покажува како ги крадат скапите BMW X6-ки кои имаат сигурна брава

Теоретски, овие возила се многу добро заштитени од крадци, а еве како изгледа таа заштита во пракса.

0 comment Read Full Article

Нов хит на Лозано, Македонките од спотот ќе ве освојат

  Нов хит на Лозано, Македонките од спотот ќе ве освојат

Еден од најдобрите пејачи на македонската ццена, Влатко Лозаноски – Лозано, денеска го промовира својот видео запис за песната “Жена

0 comment Read Full Article

НОВО