ВИДЕО

 Breaking News

Оваа ни е културата – Македонци пеат на македонски за празникот „Голема Богородица“ во Грција

    Оваа ни е културата – Македонци пеат на македонски за празникот „Голема Богородица“ во Грција

Добра вечер! Браво на сите групи што играат и пеат, тоа ни е културата македонска! Не правиме ништо ни колиме ни тепаме, играме и пееме, тоа ни е културата! Сполајте многу

Read Full Article

Момчето со најубавата насмевка го освои Балканот! Видео!

    Момчето со најубавата насмевка го освои Балканот! Видео!

Мите Стоилков – Ѕвездата е родена! Секоја Чест Момче победа чиста како солза! И тоа со Зајди, зајди … најтешката песна за пеење!

Read Full Article

Очила кои секој ќе посака да ги има – задолжително погледнете (ВИДЕО)

    Очила кои секој ќе посака да ги има – задолжително погледнете (ВИДЕО)

Турскиот сервисер на мобилни телефони Целал Гогер (42) направил очила за да може само преку нив да се гледа што има на екранот на мобилниот телефон. Ова значи дека никогаш

Read Full Article

Во Москва дрон сними пар како имаат секс на црковна камбанарија (ВИДЕО)

    Во Москва дрон сними пар како имаат секс на црковна камбанарија (ВИДЕО)

Корисник на ЈуТјуб и љубител на дронови случајно со камерата на своето беспилотно летало наместо прекрасниот пејсаж на градот Торжок, на околу 200 км. од Москва, сними секс сцена на

Read Full Article

ГАЗАТ ЕДНИ ВРЗ ДРУГИ: Погледнете го бруталниот тренинг на руските елитни специјални единици!

  ГАЗАТ ЕДНИ ВРЗ ДРУГИ: Погледнете го бруталниот тренинг на руските елитни специјални единици!

Да се биде руски специјалец не е лесно – тоа не може да биде секој! Овие снимки на кои се

Read Full Article

Путин го зебава американскиот државен секретар! Видео!

  Путин го зебава американскиот државен секретар! Видео!

Леле како го изработи како мало дете! Шо така сам со ташничето? Преведувачите едвај се воздржаа да не се изнасмеат!…

Read Full Article

Врел задник на врел песок – Тверкање на плажа (ВИДЕО+15)

  Врел задник на врел песок – Тверкање на плажа (ВИДЕО+15)

За подобар впечаток тука се минималните танга гаќички. Не само што оваа Русинка со својот врел танц ги израдува своите

Read Full Article

ВОЗНЕМИРУВАЧКО ВИДЕО: Видео од експлозијата на еден од терористите во Истанбул

  ВОЗНЕМИРУВАЧКО ВИДЕО: Видео од експлозијата на еден од терористите во Истанбул

Предупредување: Видеото содржи вознемирувачка содржина. За лица под 16 годишна возраст потребно е надзор од родител или старател. Видеото е

Read Full Article

„Ова е Стив!“ – хит песна посветена на студетстскиот дом „Стив Наумов„ Скопје

  „Ова е Стив!“ – хит песна посветена на студетстскиот дом „Стив Наумов„ Скопје

Мозокот на пасење на маса леб и ајвар. Лебот вчерашен е, пиво цела гајба. Банички кај Верка со киселина у

Read Full Article

Куче vs Змија! Видео!

  Куче vs Змија! Видео!

Куче вс. Змија! Видео! И шо велите кој ќе победи?

Read Full Article

НОВО