Магазин

Дознајте дали сте компатибилни со својот партнер

    Дознајте дали сте компатибилни со својот партнер

Според едно истражување на тим шпански научници секоја жена на прашањето да ја опише компатибилноста со својот партнер ќе употреби над 400 зборови, за разлика од мажите кои во просек

Read Full Article

МАНЕКЕНКИТЕ МОЖАТ ВОДА ДА Ѝ НОСАТ: Велевска во бикини – зарем сте виделе нешто поубаво? (ФОТО)

    МАНЕКЕНКИТЕ МОЖАТ ВОДА ДА Ѝ НОСАТ: Велевска во бикини – зарем сте виделе нешто поубаво? (ФОТО)

Познатата пејачка Елена Велевска и ова лето има бројни настапи низ државава и странство, сепак таа наоѓа време и да се одмори. Атрактивната пејачка на социјалните мрежи ја објави првата

Read Full Article

Возбудена девојка од публика му скокна и силно го прегрна Енрике Иглесијас, 10 мажи неможеа да ја сопрат! Видео!

    Возбудена девојка од публика му скокна и силно го прегрна Енрике Иглесијас, 10 мажи неможеа да ја сопрат! Видео!

И покрај тоа што неговите фанови од Македонија беа пресреќни што ќе имаат можност да го видат во живо, ниту еден од нив не успеа сам да се качи на

Read Full Article

Енрике: Ти благодарам, Македонијо! Сакам да се преселам во Скопје (ВИДЕО+ФОТО)

    Енрике: Ти благодарам, Македонијо! Сакам да се преселам во Скопје (ВИДЕО+ФОТО)

– Ти благодарам, Македонијо. Сакам да се преселам во Скопје – рече Енрике. Шпанскиот заводник Енрике Иглесијас на македонски јазик наздрави со публиката на синоќешниот концерт во ВИП-арената „Борис Трајковски“.Во

Read Full Article

Погледнете ја една од најзгодните албанки гола на плажа (ВИДЕО)

  Погледнете ја една од најзгодните албанки гола на плажа (ВИДЕО)

Сексапилната пејачка ги покажа голите гради на плажа и ги воодушеви мажите. Познатата пејачка Рита Ора на плажа во Малибу,

Read Full Article

Девојката која е виновна за лошата форма на Роналдо! (ФОТО)

  Девојката која е виновна за лошата форма на Роналдо! (ФОТО)

Најголемата ѕвезда во португалската фудбалска репрезентација, Кристијано Роналдо не брилјира на Европското првенство, каде неговиот тим не успеа да победи

Read Full Article

Топ 4 најсекси Балканки – една Македонка (фото)

  Топ 4 најсекси Балканки – една Македонка (фото)

Провокативните естрадни балкански ѕвезди не престануваат со натпреварувањето, која ужива повеќе, која има најдобар задник, па редовно објавуваат разголени фотографии.

Read Full Article

СТАРЛЕТИ ЗА ИЗВОЗ: Оваа српска Американка се фали дека има најголем задник (ФОТО)

  СТАРЛЕТИ ЗА ИЗВОЗ: Оваа српска Американка се фали дека има најголем задник (ФОТО)

Проверете дали нејзиниот задник е навистина најголем  Коко Ти Остин е најновата ѕвезда меѓу старлетите. Таа е Американка со српско

Read Full Article

Моника Белучи: Ако си слаб, не значи дека си убав

  Моника Белучи: Ако си слаб, не значи дека си убав

Италијанската актерка Моника Белучи, со сигурност не е Бонд девојка, туку Бонд жена, која и во 51-та година од својот

Read Full Article

Шок за очи! Сораја ги запрепасти фановите со крупен кадар од задникот!

  Шок за очи! Сораја ги запрепасти фановите со крупен кадар од задникот!

Провокативните и разголени фотографии не се некое изненадување за српската старлета Сораја, а деновиве таа наиде на критики од медиумите

Read Full Article

НОВО